Facebook’a Telefon Numarasız İle Kaydol

Facebook’a Telefon Numarasız İle Kaydol

Facebook'a Telefon Numarasız İle Kaydol

Facebook’a Telefon Numarasız İle Kaydol

Merhaba Arkadaşlar, bugün sizlere telefon numaralı bir şekilde facebook’a kaydolmanız için yardımcı olacağız. Öncelikle sizlere konumuz’dan bahsetmek istiyoruz. Biliyoruz’ki artık her geçen gün facebook’a üye olmaktadırlar. Üye oldukları zaman bir çok farklı konular ve bilmedikleri kısımlar ve bilgiler olabilmektedir. Bizler’de onlara yardımcı olmamız için bu makalemizi yazmaya karar verdik. Şimdi sizlere aşağıda Emailsiz Facebook’a kaydol manıza yardımcı olacağız.

Biliyoruz’ki eskiden beridir’ki facebook hesabı açtığımız’da olmazsa olmaz Email Adresi istemektedirler. Artık geldiğimiz durum ise artık emailsiz bir şekilde facebook hesabı açmanız için bir şans vermektedirler. Ama telefonunuz olmadığı halde numara giriyorsanız tabi’ki olmaz telefon numaranızı girdiğiniz zaman sizlere bir sms kodu gelecektir ve bu kodu facebook doğrulama kodunu yerleştirip hemen facebook hesabınızı oluşturuyorsunuz.

Telefon İle Facebook Hesabı Açmak:

İlk Olarak Facebook.com sitesine gidiyoruz. Gittikten sonra Ayarlar kısmında Mobil bölümüne tıklayıp kodumuzu kutucuğa yerleştirmekteyiz. Eğer bu şekilde doğrulama yapıyorsanız sizler için çok iyi ve avantajlı olacaktır. Bu nedenle her hangi bir kişi hesabınızı çalmak ve erişmek isterse hesabını kurcaladığı zaman hemen bir sms gelecektir. Hesabınızın güvenliği sizler için’de önemlidir.

Onay Kodum Gelmedi:
Eğer Facebook onay kodu göndermediyse küçük bir aksaklık olabilmektedir. Aynı şekilde tekrar deneyip hesabımızı doğruluyoruz.

Eğer merak ettiğiniz kısımlar ve yerler varsa bizlere yorum veya iletişim bölümünden ulaşarak sizlere en kısa zamanda yardımcı olacağız ve facebook ile merak ettiğiniz diğer konulara’da değineceğiz, İyi günler dilerim.

Etiketler: , ,

Comments: 9

 1. melisa Şubat 13, 2016 at 7:29 pm Reply

  lütfen olsun

 2. melisa Şubat 13, 2016 at 7:29 pm Reply

  lütfen olsun İNŞAALLAH olur

 3. baran Mayıs 4, 2016 at 6:38 am Reply

  faceboka kaydolmak istiyorum

 4. baran Mayıs 4, 2016 at 6:39 am Reply

  evet ama telefon numarasız

 5. Eda nur Mayıs 8, 2016 at 4:33 pm Reply

  Nasıl acicagiz ben e postayla alamıyorum…

 6. melis Ağustos 26, 2016 at 8:04 am Reply

  Girmek istemem telefonumun olmaması

 7. meryem Ağustos 31, 2016 at 10:40 pm Reply

  Telefon numarasiz kaydolmak istiyorum

 8. Omer ali Şubat 22, 2017 at 5:36 pm Reply

  Acil artik lutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir