Gmail Kaydol, Gmail Hesap aç

Gmail Kaydol, Gmail Hesap aç

Gmail Kaydol:

Gmail Kaydol: Merhabalar, Bugün sizlere Gmail Kaydol, Gmail Hesabı Nasıl Açılır?  ile bilgiler vereceğiz öncelikle gmail hesabı nedir? Gmail hesabı bir elektronik e postadır. İstediğiniz bir arkadaşınızla konuşabilirsiniz. Ama o arkdaşınızın’da gmail hesabı olması lazımdır. gmail hesabı ile hayatınıza fark ekleyebilirsiniz. Gmail hesabını altta açıklayacağım çok iyi dinlemenizi tercih ederim umarım işinize yarar. Alttaki yazdığım yazıyı düzgün olarak okursanız sizinde gmail hesabı olur ve hasebınız şimdiden sizlere hayırlı olsun 🙂

Gmail Nasıl Kayıt Olunur? Gmail kaydol

Gmail Nasıl Kayıt Olunur? Gmail kaydol

Kullanıcılarımıza Nasıl Bu Formu Dolduracağınızı Göstereceğiz.

 1. Ad Soyad: Bu kategoriye dilerim’ki gerçek isminizi isterim çünkü sizlere bir insan ulaştığı zaman rahat ve kolayca sizlere ulaşabilsinler.
 2. Kullanıcı Adı: Kullanıcı Sizlere Özgün Kimseye ait olmadığı bir e- postadır. Sizlere önerim kendi ve size özel bir E- posta kurunuz, Örnek: Denemehesap@hotmail.com Gibi Yapabilirsiniz veya msn isminizi karıştırarak yada normal bir lakabınız varsa kullanabilirsiniz.
 3. Parola Oluşturun: Şimdi işin öenmli kısmına geldik. Parola sizlere özgün kimseye ait olmadığı kimsenin tahmin edemeyeceği bir parola seçmenizi isterim eğer bu Microsoft hesabınız çalınırsa facebook gibi hesaplarına el konulabilir. Bu nedenle parolanız da küçük büyük sayı gibi harfler olmalıdır. ve parola sizlere özgün olmalıdır.
 4. Parolayı Yeniden Girin: Parolayı yeniden girin demek parola oluşturduğunuz yerde aynı parolayı bu kutucuğa tekrar yazmaktır.
 5. Ülke/Bölge: Bu kısımda Türkiye yazılıdır artık o size kalmıştır.
 6. Posta Kodu: Posta kodu yani bir ülkenin veya şehrin posta kodudur. vede herkesin en çok sıkıntı yaşadığı bölümdür. Bu nedenle sizlere örnek vermek isterim Örnek: İstanbul Pota Kodu: 34000 şeklindedir. Gibi eğer siz nerelerdesiniz ona göre’de yapabilirsiniz. Eğer Posta kodu almayı bilmiyorsanız:
 7. Doğum tarihi: Doğum tarihi sizin hangi ayda hangi yılda hangi günde doğduğunuzu istemektedir bu nedene doğru girmenizi rica etmekteyim.
 8. Cinsiyet: Artık cinsiyetiniz neyse on yapacağız. Örnek: Ben Erkek olduğum için erkek yaptım artık sizin cinsiyetiniz neyse sizlerde ona göre yapabilirsiniz.
 9. Ülke kodu: Otomatikten zaten Türkiye sistemi (+90’dır) Bu yüzden karışmayınız.
 10. Telefon numarası: Telefon numarası yani sizin kendi telefon numaranızı istemektedir. bu nedenle eğer doğru vermeseniz sizlere kod göndermeyecektir. Eğer doğru eklerseniz sizlerin kendi Microsoft hesabınız olacaktır kimse dokunamayacaktır. Eğer çalınırsa bile telefonlarınız kayıtı olduğu için geri alabilme şansınız vardır.
 11. Diğer e-posta adresi: Diğer e- posta adresi demek mesela arkadaşınızın e postasını kaydedebilirsiniz eğer şifrenizi unutursanız hemen geri alabilme şansınız olabilmektedir.

Videolu Anlatım:

Teşekkür Etmeyi Unutmayınız 🙂 😀

Etiketler: , , , , ,

Comments: 13

 1. kurdtPn Nisan 4, 2015 at 6:21 am Reply

  kaydoldum tşkr

  • serhat Nisan 7, 2015 at 2:27 pm Reply

   tşkler Yardımıznız için.

 2. Hasret demir Nisan 4, 2015 at 7:22 am Reply

  gmail açmak msn gibi mi oluyor

  • Mhr Selli Nisan 4, 2015 at 7:45 am Reply

   Bilgi Verdiğiniz İçin Teşekürler. Msn İle Sorununuz Nedir?

 3. aziz Nisan 5, 2015 at 6:03 pm Reply

  tşkrrrrrrr

 4. ferit Nisan 13, 2015 at 6:41 pm Reply

  Daha İyi Anlatsanız 🙂

 5. barış Nisan 28, 2015 at 1:32 pm Reply

  yeterli oldu teşekkür ederim…

 6. asena Ağustos 19, 2015 at 9:46 am Reply

  çok güzel

 7. şeyhmus Eylül 26, 2015 at 7:07 pm Reply

  fena değil

 8. çelebi Eylül 26, 2015 at 7:15 pm Reply

  hesabımı açtım teşekkürler

 9. memet Eylül 26, 2015 at 7:15 pm Reply

  Hesap acmak icin oldukca yardimci oldu tesekrler.

 10. musi stefanov Ekim 7, 2015 at 4:54 am Reply

  cifremi unutum

 11. metin Ekim 20, 2015 at 6:56 pm Reply

  Harika anlatım tskrler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir