Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Gmail Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Merhabalar, Bugün Sizlere gmail şifremi unuttum ve nasıl alacağını göstereceğiz. Gmail Günümüzde Çok Gelişmiş Bir Elektronik E-Postadır. Ve Çok İyi bir şekilde’de kullanılmaktadır. Gmail Kurdukları zaman genellikle şifrelerini unutma şansı vardır. Bu nedenle’de sizlere Gmail şifremi unuttum makale yazmak istedik. Birazdan açıklamamızı bitirdikten sonra hemen sizlere Gmail Şifremi Unutum Göstereceğiz.

  1.  İlk resimde gördüğünüz gibi Oturum Açmak İçin Sorun mu Yaşıyorsunuz. Onun Altındaki Yere Tıklayıp Şifremi Bilmiyorum Yere Tıklayınız. Size Bir Kutucuk Verecek Sizin Kurduğunuz Hesabın E-Potasını Ekleyeceğini İsteyecektir.
Gmail Şifremi Unuttum

Gmail Şifremi Unuttum

Eğer Kullanıcı Adınızı Bilmiyorsanız Kullanıcı Adımı Bilmiyorum Yere Tıklayıp Kullanıcı Hesabınızı Öğrenebilirsiniz. Devam yazan yere tıklayıp başka Bir Uygulama Karşınıza çıkacaktır.

Şifremi Unuttum

 

Yukarıdaki Son Gmail Hesabınızı Kurduğunuz Zaman Yaptığınız şifreyi şu kutucuğa girmenizi istiyor.  Şifrenizi Yazdıktan Sonra Devam Diyen Kutucuğa Tıklayınız. Eğer Böyle Bir Resim Önünüze Geldiyse.

Unuttum

Bu Kutucuğun Sizden İsteği Şey Tam E-Posta Adresini Girmenizi İstemektedir. Bu nedenle Hesabınızı Kolaylıkla Sıfırlayıp Hesabınızı Geri Alma Hakkınız Olacaktır. Ve Hesabınız Artık Daha Güvenli Ve Sağlam Olacaktır. Ve Unutmayın! Bu kutucuk İkinci Yazdığınız E-Posta İstememektedir. Bu nedenle Eğer Bu E-Postayı Unuttuysanız Yeni Hesap Açmanız Gerekmektedir. Eğer Gmail Kaydolmak İçin tıklayınız: Gmail Kaydol

Videolu Anlatım:

Etiketler: , , , , ,

1 comment

  1. barış Nisan 18, 2015 at 7:27 pm Reply

    yardımcı olduğunuz için çok tşkr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir