Google+ Sayfa Doğrulama (Resimli Anlatım)

Google+ Sayfa Doğrulama (Resimli Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar, Bugün sizlere Google+‘da sayfa doğrulamanız için elimizden geldiğince sizlere en derininden ve en iyi anlatarak hatta resimli anlatım yaparak hemen sayfanızı doğrulamanız için sizlere yardımcı olacağız ve şimdi sizlere aşağıda google+’da sayfanızı doğrulamanız için gereken bilgileri vereceğim.

İlk olarak sayfanızı doğrulamanız için bir çok farklı SEO çalışmaları sitenize yapmalısınız. Yapacağınız çalışmalar sitenizin kalitesini ve değerini yükseltmektedir. Aynı zamanda bu sitenin sahibi olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Google Sayfa Doğrulama işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

İlk Olarak BURAYA TIKLAYINIZ.

Tıkladıktan hemen sonra sitenizin adını göreceksiniz. Göreceğiniz resimde İse  Verify this site” Yazısına Tıklamanız gerekmektedir. Aşağıda’ki resimde zaten görüyoruz. Gördüğünüz gibi direkt olarak sitenin adı çıkmaktadır.

Google+ Sayfa Doğrulama

İlk işlemi yaptıktan hemen sonra diğer işleme geçelim. Sizlere Webmaster Alternatif kodalar sunacaktır. Artık Wp kullanıyorsanız farklı doğrulayacaksınız. Blogger ise Alternatif kod seçerek meta tag alıp direkt olarak <Head> kısmına yerleştiriyoruz kodumuzu.

Google+ Sayfa Doğrulama 2

Zaten yukarıdaki resimde görüyoruz. Kodu aldıktan hemen sonra Kaydediyoruz ve doğrulamayı gönderiyoruz.

Şimdi sizlere anlattığımız Google+ Sayfa Doğrulama eğer anlamadığınız yerler veya takıldığınız konular olursa bizlere yorum bölümünden yazarlarımızdan yardım isteyebilirsiniz. Sizlere gereken bilgileri en yakın zamanda dönüş yapılarak sizlere yardım edeceklerdir. Umarım anlattığım konu sizlere faydası olmuştur. İyi günler dilerim. görüşmek dileği ile…

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir