Hotmail Kur, Hotmail Giriş, Hotmail.com

Hotmail Kur, Hotmail Giriş, Hotmail.com

Hotmail Kur, Hotmail giriş, Hotmail Giriş, Hotmail aç

Hotmail Kur, Hotmail giriş, Hotmail Giriş, Hotmail aç

Merhabalar, Bugün’kü konumuz hotmail kur, hotmail giriş, hotmail.com, hotmail ac ve kaydolmanız için sizlere resimli anlatım ve en derininden sizlere açıklamalar yaparak yardımcı olmaya çalışacağız. Hotmail biliyoruz’ki genellikle facebook gibi farklı sosyal medya sitelerine yönelmek için bir e-posta adresinizin olması gerekmektedir. Çünkü daha önce msn programı vardı ama msn programı kalkınca artık herkes direkt olarak internet üzeri msn’yi kullanmaya başladı. Hotmail Sizlere Ücretsiz olarak mail yani e-posta adresi vermektedir. Kendinize özel E-posta adresi kurabilirsiniz ve bugün’de sizlere hotmail kaydolmanıza yardımcı olacağız. Şimdi Sizlere Aşağıda Yardımcı Olacağız.

1. İlk olarak sizlerden isteyeceğimiz Hotmail.com sitesine gitmeniz gerekmektedir.

2. Hotmail.com sitesine gittikten sonra altta kısımda göreceğiniz Hotmail Kaydol’a tıklıyoruz.

3. Tıkladıktan sonra hemen Formu doldurmaya başlıyoruz.

4. İlk olarak adınızı soyadınızı eklemeniz gerekemektedir. İlla’ki gerçek adınızı eklemeniz gerekmez. Takma göbek adı, veya gerçek adınızı’da eklemiz yeterli olacaktır.

5. Kendinize ait bir e-posta adresi oluşturmanız lazımdır. Eğer örnek vermek gerekirse: Exampless21@hotmil com şeklinde yapabilirsiniz. Yada Adınız soyadınız numaranız şeklinde’de kendinize ait bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz.

6. Kendinize ait bir parola oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturacağınız parolayı kimse tarafından tahmin edilmemeli ve kimse tarafından’da bilinmemeli yoksa hotmail hesabınız riske girer.

7. Oluşturacağınız şifrede küçük, büyük harflere önem göstermeniz gerekmektedir. Yani ad soyad: Numara gibi yapabilirsiniz.

Eğer Hotmail kaydolduğunuz’da sorun yaşıyorsanız ve zorlanıyorsanız bizlere yorum veya iletişim bölümünden yardım isteyerek sizlere en kısa zamanda editörler tarafından sizlere yardımcı olacaklardır. Şimdiden Hayırlı uğurlu olsun..!

Hotmail Kaydol Videolu Anlatım

Etiketler: , ,

Comments: 5

 1. Memet Ocak 25, 2016 at 7:49 pm Reply

  Nasıl kayıt olunur ya anlamadım

 2. Murar Ocak 25, 2016 at 7:56 pm Reply

  Allah sizden razı olsun, gerçekten hiç sıkıntı yaşamadan işimi halletim sagoln

  • admin Ocak 25, 2016 at 7:58 pm Reply

   size yardımci olduysak ne mutlu bize

 3. çelebi Ocak 25, 2016 at 8:01 pm Reply

  süper bir hesabım oldu

 4. Memet Ocak 26, 2016 at 2:30 pm Reply

  Kaydoldum sagolun gercekten

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir