İnfo Mail Adresi Almak, İnfo Mail Açmak (Resimli Anlatım)

İnfo Mail Adresi Almak, İnfo Mail Açmak (Resimli Anlatım)

İnfo Mail Adresi Almak - İnfo Mail Açmak (Resimli Anlatım)

İnfo Mail Adresi Almak – İnfo Mail Açmak (Resimli Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere İnfo şirketler için genel kullanılan bir uzantıdır. Günümüzün geliştiği dönemlerde her geçen gün yeni bir teknoloji ve farklı İnternet uygulamaları ile yaşamımıza sunulmaktadır. Biliyoruz’ki son çıkan akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar bunlara örnektir. Şimdiki günümüzde ise Elektronik Email adresi artık kapsamlı bir şekilde çok kullanılmaktadır. Her geçen günde kullanılmaktadır. Artık her iş yerinin en az 1-2 E-posta adresinin olması gerekmektedir. Bugünde sizlere İnfo uzantılı genellikle şirketler veya iş yerleri tarafından kullanılan bir email uzantısıdır. Yani genelde şirketler ve iş yerleri tarafından tercih edilen bir e-posta adresidir. Bu e-posta adresi özeldir. Aynı zamanda bu şirketiniz veya iş yeriniz için kullanacağınız bu e-mail adresi bir takım ücret istenmektedir.

Her farklı mail’in uzantısına göre fiyatlarda değişebilmektedir. Örneğin info@.com.tr 65 tl’den İnfo@.com ise 40 Tl’den başlayan fiyatlarla. Şimdi sizlere aşağıda fiyatlarını ve sitelerin isimlerini aşağıda verelim.

.com veya .net .com.tr
  3 Adet E-Mail  500 MB Kota 55 TL 65 TL
10 Adet E-Mail 1000 MB Kota 65 TL 75 TL
20 Adet E-Mail 2000 MB Kota 130 TL 140 TL
30 Adet E-Mail 4000 MB Kota 200 TL 210 TL

Yukarıda’ki Fiyatlar E-posta fiyatlarıdır. Sizlere ne uygununu seçerek hemen satın alabilirsiniz.

Alacağınız e-posta adresi aynı zamnda Yaklaşık en düşük 500 en yükseği ise 4000 binden oluşmaktadır. En Yüksek olan 4000 ise 2010 tl’den en düşüğü ise 65 tl’den başlayan fiyatlarla.

Etiketler: , , ,

1 comment

  1. Rahime Boz Ocak 3, 2017 at 2:11 pm Reply

    Sayın yetkili
    İngo şifremizi unuttuk nasıl yenileyebiliriz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir