İphone Garanti Sorgulama (Apple, KVK, Genpa)

İphone Garanti Sorgulama (Apple, KVK, Genpa)

iphone garanti süresi sorgulama, phone garanti sorgulama türkiye, apple iphone garanti sorgulama, iphone garanti sorgulama nasıl yapılır, iphone garanti sorgulama kvk, Garanti sorgulamak, Garanti nedir

İphone Garanti Sorgulama (Apple, KVK, Genpa)

İphone Garanti Sorgulama (Apple, KVK, Genpa)

Merhaba Arkadaşlar bugün sizlere İphone garanti süresini öğrenmenizi için bu makaleyi sizlere yazacağız. Öncelikle Garanti Nedir? garanti hakkında sizlere bir bilgi verelim. sonra sizlere İphone telefonunuz için garantisini sorgulamanız için’de bilgi vereceğiz.

Garanti Nedir?

Garanti; sizlere bir konuda veya farklı bir üründe güven ve kesin olarak ne olursa olsun sizlere aynı ürünü vermektedir.

Yeni aldığınız telefon veya bir ikinci el alacağınız telefonun markasını elbette’ki merak ediyorsunuz. Bugünde sizlere bu makalemizde bilgi vereceğiz. Umarım vereceğimiz bilgi sayesinde ne kadar süre garantisi olduğunu öğrenirsiniz.

İphone telefonlarınızın Garantisinin ne kadar süre kaldığını merak ettiyseniz öncelikle İmei numarasını bilmelisiniz. Eğer İmei numarasını bilmiyorsanız destek hattından bilgi alabilirsiniz.

İmei öğrendikten sonra aynı zamanda telefonunuz hangi firma üzerinden garantili olduğunu’da öğrenebilmektesiniz. garantinin ne kadar zaman kaldığını’da öğrenebilirsiniz.

KVK Garanti Sorgulamak İçin Link: TIKLAYINIZ

Apple Garanti Sorgulamak İçin Link: TIKLAYINIZ

Genpa ise servis sitesinin üzerinde kaldırılmıştır.

Umarım Bu makale sizlere faydalı olmuştur. Yazdığımız bu makale’de eksik veya hatalı yerler olursa bizlere yorum veya İletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Umarım garanti süresini öğrenmişsinizdir. İyi günler kolay gelsin…

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir