Mynet Kaydol, Mynet Aç, Üye Ol (Resimli Anlatım)

Mynet Nedir?

Mynet Nedir, Mynet Neden Yarar, Mynet Neden Kulanılır, Mynet Ne işe yarar

Mynet Nedir, Mynet Neden Yarar, Mynet Neden Kulanılır, Mynet Ne işe yarar

Sektöre tarayıcı tabanlı, tek oyunculu flash oyunlar ile giriş yapan ve hemen ardından çevrim içi okey, tavla, pişti vb. çok oyunculu oyunlara yönelen Mynet, yerli oyun yapımcısı Sobee tarafından geliştirilen Futbol Menajer ve üç boyutlu Semih Saygıner’le Bilardo Magic oyunlarını 2004 senesinde yayımladı. Yine aynı firmaya ait, ilk Türk devasa çevrim içi rol yapma oyunu sıfatını taşıyan İstanbul Kıyamet Vakti isimli oyunun, dağıtımcılığı gerçekleştirildi.[1] 2006 yılında açık beta testlerine başlanılan oyun, 1 Nisan 2007 tarihinde tam sürüme geçti. Aynı yıl, geniş bir indirilebilir oyun yelpazesine sahip Avrupalı Boonty firması ile iş birliğine gidildi. Buna göre firmanın kataloğunda yer alan oyunların birçoğu, Mynet üzerinden Türkçe açıklamaları ile yayımlandı. 2008 yılına gelindiğindeyse,Céidot ekibinin ilk ürünleri Hükümran Senfoni Online’nın Türkiye dağıtımcılığı duyuruldu.[3] 8 Mayıs 2008 tarihinde tarayıcı bazlı, sıra tabanlı strateji türündeki oyunun, açık beta testlerine başlanıldı.

Mynet Kaydol, Mynet Aç,  Üye Ol (Resimli Anlatım)

Selamlar, Mynet Bugün sizlere bu makalede Mynet Nasıl Kayıt Olunur Göstereceğiz. Mynet çok geniş kapsamlı bir internet sitesidir. Baya bir kullanıcısı olmaktadır. Mynet Faydalanmanız İçinde Üye Olmak Lazımdır. Bazı Arkadaşlarımız Bilmediği içinde mynet’den faydalanamamaktadır. Şimdi aşağıda sizlere mynet nasıl kayıt olunur göstereceğiz. önce bir mynet’in verdiği hizmetleri sıralayalım.

 • Haber
 • Spor
 • Finans
 • Oyun Paylaşımı
 • Kadın
 • sinema
 • magazine
 • Trend

Gibi Hizmetler vermektedir. Ama kayıt Olduğunz’da Sizlere daha’da iyi bir kaliteli internet paylaşımı yapmaktadır.Gördüğünüz Gibi Resmi Anlatacağım,

 1. Öncellikle E Mail Adresiniz olmalı.
 2. Adınızı Soy adınızı Ekleyiniz
 3. Şifrenizi Ekleyiniz. Sadece Sizlere özgün olmasıdır
 4. Şifreyi tekrar yazın. Yazdığınız şifrenin aynısını tıklayınız.
 5. Kodu giriniz: kutuda’ki yazdığı yeri yazınız.
 6. Cinsiyetinizi Seçiniz.
 7. Gün ay tarih Ne zaman Doğduğunuzu Yazınız Eğer Şifrenizi Unuttuğunuz zaman sizlere bu soruyu soracaktır not olsun.
 8. Kullanım Koşullarını Kabul EDİP Hesabimı Oluştur Yere Tıklıyoruz.

Eğer yukarı’da gösterdiğim Gibi yaptıysanız. Sizinde Mynet Hesabınız Olacaktır. Bu nedenle’de Sizlere mynet daha kaliteli bir hizmet verebilmektedir Umarım işinize yaramıştır. Ve mynetten daha iyi’de hizmet almışsınızdır. bir teşekkür Hak Etmişizdir.

Mynet Nasıl Kayıt Olunur, Mynet Kaydol

Mynet Nasıl Kayıt Olunur, Mynet Kaydol

Videolu Anlatım:

Etiketler: , , ,

1 comment

 1. Yeni E-posta Adresi Nasıl Alınır? | Eposta Al, Eposta Kaydol, Eposta Adresi Ocak 25, 2016 at 10:31 pm Reply

  […] Mynet – (Mail): Bildiğiniz Gibi Mynet Herkes’ce bilinen bir sitedir. Çok kategoriye sahip olandır. Güzel teması ile kullanılması’da rahat ve kolay bir site diyebiliriz. Bu’da her site gibi Mail Adresi vermektedir. Gayet ücretsizdir. Hiç bir ücret ödemiyorsunuz. Eğer bunu kullanmak istiyorsanız TIKLAYINIZ […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir