Pinterest Kaydol, Pinterest Aç, (Resimli Anlatım)

Pinterest Kaydol, Pinterest Aç, (Resimli Anlatım)

Pinterest Kaydol, Pinterest Aç, (Resimli Anlatım) Pinterest Nedir, Pinterest

Pinterest Kaydol, Pinterest Aç, (Resimli Anlatım) Pinterest Nedir, Pinterest

Merhabalar, Bugün Sizlere Pinterest Kaydol Hesabı nasıl açılır Göstereceğiz. İlk Olarak Açıklama Yapalım. Pinterest Çok Güzel sade kullanışlı bir Sosyal medyadır. Pinterest çok iyi ve bilgi edineceğiniz için Çok iyidir. Bu nedenle’de bilgi alamayan çok kişi vardır. Pinterest gayet basit ve kolay bir şekilde kurulmuştur. Sade bir özelliği vardır. Bu nedenle’de gayet iyi kullanılacak bir sistemdir. Şimdi Pinterest Nasıl Kayıt Olunur Açıklamalı Olarak Gösterelim.

#Adım 1 olarak Resimde Gördüğünüz Ve Merak Ettiğiniz Yerleri Açıklayacağız.

  • Aşağıda Mavi renkli olan kutucuğa bakıcağız. İlk olarak facebook Hesabınız Olmalıdır. Facebook Hesabınız olursa kolaylık’la hiç bir şekilde kayıt olma gibi form görmeyeceksiniz. Eğer facebook hesabınız yoksa Mecburen kendinize facebook hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bu nedenle’de rahatlıkla Pinterest Kayıt Olursunuz.
  • Şimdi İkinci Gördüğünüz Yere bakıyoruz. Gördüğünüz gibi bir E-posta Var Bu E-posta pinteres’te kayıt olmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle bu kutucuk çok önemlidir. Eğer bilmiyorsanız Buradan E-posta Alabilirsiniz: E-posta adresi al Mavi kısma tıklayıp E-posta alabilirsiniz.
  • üçüncü Olarak’da Şifre Kurmanız gerekmektedir. Bu şifreniz sadece kendinize özgün olmalıdır. Küçük Büyük Harf ve rakam olmalıdır. Tahmin edilemeyecek ve hesabınızı güvene almış olursunuz.
Pinterest Kaydol Adım 1

Pinterest Kaydol Adım 1

#Adım 2 olarak’da Gördüğünüz Kutucukta Ad Ve Soyadınızı Sormaktadır. Diğer Kutucuk ise Yaşınızı Ve Cinsiyetinizi Seçip İçeriye Buyurun Yere Tıklayınız.

Pinterest Kaydol Adım 2

Pinterest Kaydol Adım 2

#Adım 3 Olarak’da Gördüğünüz Gibi İlgi Alanlarınızı Nedir? Yere Bakıyoruz. İlgi Alanlarınız denen yer ise sizin sevdiğiniz, uğraştığınız, sevdiğiniz Gibi Alanları Sormaktadır. Sevdiğiniz Alanları Kutucuğu tıklayıp Kayıt İşlemine Devam Edeceksiniz.

Pinterest Kaydol Adım 3

Pinterest Kaydol Adım 3

#Adım 4 Olarak’da Gördüğünüz gibi resimde Facebook, Twitter İsmi Vardır. Bu Arkadaşlarınızı Bulmak için kolayca bir denetimdir. İsterseniz Twitter Yada Facebook seçerek arkadaşlarınıza ulaşmış olursunuz. Ve Bugünlük Bu kadar Görüşmek Dileğiyle Bilginkadin.com

Pinterest Kaydol Adım 4

Pinterest Kaydol Adım 4

Etiketler: , , ,

Comments: 2

  1. beyza Ağustos 17, 2015 at 8:45 pm Reply

    bilmemeki

  2. beyza Ağustos 17, 2015 at 8:46 pm Reply

    hadi bakalım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir