Spotify Kaydol, Spotify Hesap Aç (Resimli Anlatım)

Spotify Nedir?

Spotify Kaydol, Spotify Hesap Aç (Resimli Anlatım)

Spotify Kaydol, Spotify Hesap Aç (Resimli Anlatım)

Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere sunacağımız spotify kaydol ve Spotify Hesap açmayı göstereceğiz. Spotify bir mzik uygulaması binlerce müzik kapsamı olan bir telefon tablet bulunmaktadır. Spotify Vodafone’nin kurduğu bir uygulamadır. Bazı arkadaşlarımız bu uygulamayı kullanmak ister. Bu uygulama kayıt olarak çalışan bir uygulamadır. ve biz bu konumuzu spotify kaydolmayı sizlere göstereceğiz. Bazı Kullanıcılar bunu kullanmak ister ama nasıl kayıt olacağını bilmediği için bu uygulamadan yararlanamamaktadır. bizde bugün sizlere resimli anlatım yaparak kolaylık kayıt olup spotify uygulmasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi alta Spotify Kayıt olmayı Göstereceğim Dikkatlice Dinleyiniz.

Spotify Kaydol, Spotify Hesap Aç (Resimli Anlatım)

Şimdi Sizlere Madde Halinde Ne Yapacağınızı Sıralayacağım. Resimleri Anlatarak ve kendim anlatacağım.

  • İlk olarak’ Kullanıcı Adı İstemektedir. Kullanıcı adı sizin takma adınız ve göbek adınızı bu kutucuğa yazabilirsiniz. Örnek: Bilginkadin21 gibi’de yapabilirsiniz.
  • İkinci olarak’da Parola İstemektedir. Yani Şifre sizlere ait. Bu şifre siz spotify hesabınıza giriş yaptığınız zaman bu yaptığınız şifreyi yazıp spotify hesabınıza giriş yapmış olursunuz.
  • 3 olarak’da E-Posta adresi istemektedir. E-Posta adresi Nedir? E-posta adresi elektronik bir E-postadır. Sizlerin kişilere kolayca ulaşıp mesaj gibi konuşmanızı sağlar. Örnek Vermek Gerekirse bilginkadin@hotmail.com Gibi olur.
  • E-postayı doğrula demek yani Sizin E-posta yazan yere E-postayı doğrulama yerine yerleştireceksiniz.  Kısacası biraz önce yaptığınız E-postayı aynı şekilde kutuya yerleştirmen izdir.
  • Doğum Tarihi Yazan yer ise sizin hangi ayda hangi yılda ve hangi gün doğduğunuzu sormaktadır. Bu kutucuğa Doğru bilgilerinizi yerleştiriniz.
  • Son olarak’da Cinsiyetinizi sormaktadır. Erkek veya Bayan olarak işaretleyiniz. ve kaydol işlemine geçiniz.
Spotify Kaydol, Spotify Hesap Aç

Spotify Kaydol, Spotify Hesap Aç

 

 

Etiketler: , ,

1 comment

  1. rasid Şubat 3, 2016 at 9:45 pm Reply

    Çar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir