Tumblr kaydol, Tumblr Hesap Aç (Resimli Anlatım)

Tumblr kaydol, Tumblr Hesap Aç (Resimli Anlatım)

Tumblr kaydol, Tumblr Hesap Aç

Tumblr kaydol, Tumblr Hesap Aç

Merhabalar, Bugün sizlere Tumblr Hakkında Her şeyini Açıklayacağız. Tumblr Kaydol, Tumblr Hesap Aç, Tumblr Nedir, Bu gibi konuları sizlerle açıklayacağız.

#Adım 1 Olarak Gördüğünüz Gibi Resimde Bir form vardır. Bu Form Tumblr kayıt olmak için bir form’dur.

 1. ilk olarak Bir E-Pota Adresiniz Olmalıdır. Örnek Verirsek: Örnek: Denemehesap@hotmail.com Gibi Kurabilirsiniz.
 2. İkinci Olarak’da Parola yazan yer ise kendinize özgün bir şifre oluşturmanızı istemektedir. Bu Buna’da Örnek Verebiliriz.Örnek: Parola21Qw Gibi Bu şekilde’de Yapabilirsiniz. Eğer Bu Şekilde Yaparsanız Tahmini Zor Olur Bu Nedenle’de Hesabınızın Güvenliğiniz Artırmış Olmaktasınız.
 3. 3 Olarak Kullanıcı Adı İstemektedir. Kullanıcı Adı Tumblr giriş Sayfasına Girdiğiniz Zaman Sizden Kullanıcı Adınızı İsteyecektir. Örnek: Deneme2121 Olarak’da Verebilirsiniz.
Tumblr Kaydol, Tumblr Hesap Aç Adım 1

Tumblr Kaydol, Tumblr Hesap Aç Adım 1

#Adım 2 Olarak’da Resimde Gördüğünüz Gibi Yaşınızı Sormaktadır. Yaşınızı Girip Ve Tumlr Hizmet Koşullarını Okudum Ve Kabul Ediyorum Yere Tıklayıp Bir Sonraki Sayfaya Gidiniz.

Tumblr Kaydol, Tumblr Hesap Aç Adım 2

Tumblr Kaydol, Tumblr Hesap Aç Adım 2

Tumblr Konumuz Bitmiştir. Bu Konumuz Sona Ermiştir Umarım Hesabınızı Kurmuşsunuzdur. Ve Resimli Anlatım Yaptığım İçinde Çok Kolay Ve Rahat Bir Şekilde Tumblr Hesap Kurarak Hizmetlerinden Yararlanabilirsiniz.

Tumblr Verdiği Hizmetler:

 • Dijital Pazarlama
 • İletişim
 • Web
 • Mobil
 • Sosyal Medaya
 • Teknoloji Geliştirme
 • İçerik Pazarlaması
 • Entegre Kampanyası

Tumblr Nedir?

Bir çok normal servis olduğunu bilmekteyiz. Tumblr bunlar gibi zor değildir. Kayıt olurken ve kullanımı çok rahattır. basip kullanıma ve çok iyi bir şekilde sadeliğe sahiptir. Tumblr 2007’de Kurulmuştur. Kuran Daid Karp Adlı Kurmuştur. Tumblr toplam 12 dilde kullanımı mevcut olarak Tumblr Sadece 170 çalışanı olarak biliniyor. 2012 Yılında Google’da En çok aranan kelime haline gelmiştir. 2013 Yılında ise Mobil Sürüm’de Kullanıma Açılmıştır. İOS Ve Android Cihazlarında Bloglarını Kolay Bir Şekilde Güncel Tutabilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir