Turkcell Bedava İnternet Paketi

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

İnternet 2015 Ağustos Güncel, Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları, Turkcell Bedava İnternet Mesaj Kodu, Turkcell Bedava İnternet Paketi, Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası, Turkcell Bedava İnternet Paketi Şifreleri, Turkcell Bedava İnternet Paketleri, Turkcell Bedava SMS Kodu, Bedava İnternet, Turkcell Bedava Dakika Kodu, Turkcell Bedava İnternet, Turkcell Bedava İnternet 2015,

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Merhaba Arkadaşlar, Bugün Sizlere Türkcell Bedava internet paketi vereceğiz. Öncelikle bu konumuzu özellikle türkcell kullanıcıları olan internet tutkunlarına yazmaktayız. En yakın zamanda’da diğer operatörlere’de bir konu yazacağız. Ama bugün’ki konumuz ise Sizlere türkcell internek paketlerini sizlere sunacağız. Öncelikle sizlere neden bu konuyu açtık. Biliyoruz’ki çoğumuzun maddi durumu iyi olmadığı için internette artık o kadar kolay girebilmeniz kolay olacaktır. Eskiden çoğumuz internet kafeleri gidip internete giriyorduk. ama artık bildiğimiz gibi son dönemlerde çıkan bu akıllı telefonlar istediğimiz zaman internete girebiliyoruz. Ama İnternet paketlerimiz olduğu zaman İnternet’e girebilmekteyiz. Bugün’de sizlere bedava internet paketleri sunacağız.

Not: Sizlere paylaştığımız bu kodlar kesinlikle Turkcell bedava internet paketleridir. Sadece sizler için bir araya getirdiğimiz kodları kullanıcılarımıza yayınlamaktayız. Ziyaretçilerimizin internet tadını çıkartsınlar diye.

Nasıl Bedava İnternet Yapabilirim?

Sayın kullanıcılarımız sizlere paylaştığımız kodları mesaj olarak yapabilirsiniz. Yapacağımız bir mesaj sizlere bedava internet verecektir.

Telefonunuzun mesaj bölümüne “3AY1GB” 2222 gönderirseniz sizlere 1gb internet paketi gelecektir ve gelecek paketi tahmini olarak 1 ay süre ile kullanabilirsiniz.

İnternet paketiniz onaylanmıştır ve hemen kullanmaya başlayın.

Bedava İnternet Paketleri (2015 Güncel)

DİNLE yazıp 2222’ye yolladıktan sonra turkcellmuzikNOKTAcom adresine giderek ücretsiz olarak bilgisayarınızdan ve ya telefonunuzdan bedava müzik dinleyebilirsiniz.

Google Play yazıp 2222’ye gönderen herkes 5TL hediye kazanmaktadır. Kazanmış olduğunuz 5TL ile Google Play’den uygulama / oyun satın alabilirsiniz.

1GBGONDER yazıp 2222’ye mesaj göndererek 1GB internet kazanabilirsiniz. 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.

2222 ye FIRSAT yazıp Gönder.

INTERNETIM yazıyoruz arkadaşlar gönderilecek adres olarak 2222 tuşlarını girmeniz yeterli olacaktır.

GEL MB yazıyoruz ve  2222 numaraları tuşlayarak  ekstra bir internet paketi daha kazanabilirsiniz arkadaşlar

SAHUR yazsınlar ve göndere basmadan önce gönderilecek adresi girmeyi unutmayın oraya ise 2222 yazıyoruz sevgili arkadaşlarım

Süpriz yaz 2222’ye gönder Hediyeni kazan.

EVETMB yaz 2222’ye gönder İnternetini kazan

Eğer Yaptığımız bu hediye mesajları olmazsa bizlere yorum bölümünden yazarak en kısa zamanda sizlere internet paketleri güncellenecektir. İyi günler

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir