WordPress SEO Eklentileri

WordPress SEO Eklentileri

WordPress SEO Eklentileri

WordPress SEO Eklentileri

Son dönemde en çok kullanılan internet sitesi paneli wordpress panelidir. Bu panelin en başarılı seo paketleri zaman içinde belirlenmiştir. En aktif kullanılan ve başarılı paketler kullanıcılar tarafından belirlenmiştir.

Beğenilen WordPress ve SEO eklentileri;

WordPress SEO by Yoast: En etkili SEO eklentileri dikkate alınacak olduğu zaman, WordPress SEO by Yoast eklentisi teknik optimizasyonları bakımından etkili yönleriyle yardımcı özellikleri ile dikkat çekerek, kişilere geniş bir yardım yelpazesi sunmaktadır. Bunların yanı sıra aynı zamanda oldukça kaliteli bir şekilde içerik oluşturmanız için de size yol göstermektedir. Bu eklenti kullanıcılar tarafından beğeni toplamıştır çünkü aynı anda birçok işlemin yapılmasına imkan sağlamaktadır.

All-In-One SEO Pack: Sitenizin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için yardımcı başka bir SEO paketi ise bu pakettir. Bu eklentinin en önemli özelliği otomatik bir şekilde arama motorları üzerinden başlıkların optimize edilmesini sağlamak ve meta etiketlerinin üretilmesine yardımcı olmak gibi temel özelliklerinin bulunmasıdır. Tüm  bunların yanı sıra Google Analytics desteği sayesinde, özel sayfa türlerinin, gelişmiş canonicallerin, ayarlama işlemleri yapılabilmektedir.

SEO Ultimate: Sevilen ve ilgi odağı olan diğer bir SEO eklentisi ise SEO Ultimate olarak bilinmektedir. Bu eklentinin işlevi size oluşturduğunuz başlık etiketlerinin ve metalar için yaptığınız açıklamaların yeniden yazılımı için yardımcı olacaktır. Aynı zamanda iç linklerin kullanımı için çapa metin) oluşturmanıza yardımcı olur.

FV Simpler SEO Pack: FV Simpler SEO Pack birçok gereksiz eklentinin kalkmasını sağlamış bir pakettir. Örnek vermek gerekirse arama motorlarının ve aynı zamanda meta anahtarının kelimeleri dikkate almadığı bilinmektedir, tüm bu özellikler sadece FV Simpler SEO Pack paketi ile devre dışı bırakılabilmektedir. Bazı durumlarda WordPress kullanan kişiler için makale oluşturmak zor bir hal almaktadır. Çünkü makalelerin seo uyumlu olmasını isterken anahtar kelime girmekte ve aynı zamanda meta açıklamaları kısmını doldurmakta sıkıntı yaşıyorlar. Bu tarz eklentiler sayesinde de  gelişmiş fonksiyonları rahat bir şekilde sitelilerinin içinde optimize ederek hızlı ve aynı zamanda kolaylıkla kullanabiliyorlar.

Scribe for WordPress:  Kullanıcılar tarafından en sevilerek kullanılan WordPress eklentileri arasından gözlelerden biri de Scribe eklentisi. Bu eklenti içerikleri pazarlama araçlarının uzmanlığı, optimizasyonların uygulanması ve etkileşim gibi hizmetlerin uygulanmasını sağlamaktadır. Bu eklenti sayesinde siteniz için sosyal medya kanalarına ait optimizasyon ayarları yapmanız mümkün bir hal alacaktır.  Bu uygulamanın en iyi yanı ise tüm uygulamalar ile uyumlu bir şekilde tasarlanmış olmasıdır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir