Yahoo Kaydol, Yahoo Nasıl Kayıt Olunur? (Resimli Anlatım)

Yahoo Nedir?

Yahoo kaydol

Yahoo kaydol

lk başlarda arama motoru olarak hizmet vermesine rağmen zamanla e-posta, anında iletileşme, e-posta grubu ve benzeri hizmetler de sunarak pazarda hâkim olmaya çalışmıştır. Yahoo! hizmetlerinin ulaşılabildiği Yahoo.com, günde 7 milyar sayfa gösterimiyle dünyanın en çok ziyaret edilen 5. sitesidir. (http://www.alexa.com/topsites!)[1] Sunduğu hizmetlerden Yahoo Messenger özellikleABD’de çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Sunduğu ücretsiz e-posta hizmetinin sığası “unlimited storage” savsözüyle bir ilk olarak sınırsızdır.

Yahoo! Movie ve Yahoo! Music şu anda dünyanın en büyük belgeliğini ve altyapısını oluşturmaktadır. Söylenenlere göre Yahoo! Music dünyada tüm müzik sektörüne tek başına karşı koyabilecek güçtedir.

Bunların dışında Yahoo! Hotjobs bölümünden iş arama olanağıda sunmakta. Yahoo! Finans bölümünden pek çok borsa endeksi ve hisse senedi hakkında ayrıntılı bilgiler alınabilmektedir. Yahoo! News bölümünden dünyadaki gelişmeler takip edilebilmekte veYahoo! Games bölümünde ise oyunlar oynanabilmektedir. Yahoo! Music dahilinde sunulan Yahoo! LAUNCHcast Radio ise ilk içerikli çevrimiçi radyo olma özelliğine sahiptir. Kullanıcılar parçalara oy vererek kendi zevklerine göre kanal oluşturabilmekte ve bunu kaliteli bir sesle çevrim içi olarak dinleyebilmektedirler. 2008 son aylarında Türkçe olarak hizmete sunulmuştur.

4 Şubat 2008 tarihinde Microsoft, Yahoo! Inc. için 44.6 milyar dolarlık bir teklif yapmıştır. Yahoo ise bu teklifi reddetmiştir.

Yahoo Kaydol, Yahoo Nasıl Kayıt Olunur? (Resimli Anlatım)

Merhabalar, Bugün yeni makalemizde sizlere Yahoo Kaydol, Yahoo Nasıl Kayıt Olunur? bunu göstereceğiz. Şimdi Sizlere Yahoo nasıl kayıt Olunur Göstereceğiz. Yahoo çok kullanılmıyor. bunun neden ise google üzeri hiç reklam ve tanıtım gibi şeyler yapmamasıdır. Yahoo çok güzel bir uygulamadır. Bu nedenle’de bazı arkadaşlarımız nasıl kayıt olacağını bilmediği için yahoo kullanamamaktadır. Yahoo üye olduğunuzda çok güzel hizmetler olacaktır gelin sizlerle bu hizmetleri sıralayalım.

  • Ücretsiz Mail Hesabı Vardır.
  • Finans
  • Haber
  • Hava Durumları
  • Politika
  • Teknoloji
  • Moda
  • Güzellik
  • Sağlık

Gibi Seçeneklerle sizlere kaliteli bir güzel sergilemektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak içinde üye olmak gerekmektedir. Üye olmanız içinde yahoo girmeniz gerekmektedir. Şimdi Aşağıda sizlere resimli anlatacağım.

Öncelikle https://www.yahoo.com Girin Ve Üye Ol Adresine Tıklayınız.

Create Account Yuvarlak Alanına Aldığımız Yeri Tıklayınız.

Yahoo hesap aç

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şimdi İkinci Adıma Başlatmaktayız. Bu Resimi Çok İyi Dinlemenizi Önermekteyiz. Zaten resimde İngilizce olan yerleri sizin için Türkçe yazdık. Bu nedenle’de Kolaylıkla Yahoo Kayıt Olabilirsiniz. Çünkü yukar’da belirtiğim gibi eğer Yahoo Kayıt olursanız bir çok uygulamasından Faydalanacaksınız. Yahoo Çok İyi bir Uygula nadır. Umarız En İyi Şekilde Güzel bir şekilde Kullanırsınız.

 

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir